Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayınız

Medya Kuruluşları & Haber Siteleri Aboneliği

BSHA olarak Haberin Yeni Dünyası sloganıyla yola çıktığımızdan beri bir çok özel çalışmaya imza attık. 20 Yıllık habercilik tecrübemiz bizi sektörün çeşitli sorunlarına çözüm katkısı sağlamak amacıyla ajansımızı yeni nesil habercilik prensiplerine uygun bir sistem kurmaya sevketti.

KİMLER BSHA’ya ABONE OLMALIDIR?

Haber Siteleri, TV Kanalları, Radyolar, Gazeteler, Dergiler ve Diğer Çeşitli Basın Kuruluşları.

ÜCRETSİZ ABONELİK – ÜCRETSİZ HABERLER!

Bu kapsamda BSHA olarak Abonelerimiz için üyeliğimizi ÜCRETSİZ hale getirdik. Abonelerimiz hem haberlerimizi ücretsiz olarak kullanabilecekler hem de kendi bölgelerinde ve alanlarında yaptıkları özel haberleri BSHA sisteminde satabileceklerdir.

MUHABİR ÖZEL HABERLERİ!

BSHA ücretsiz abonelik ve ücretsiz haber desteği yanında, Abonelerimiz ve bağımsız muhabirleri de bir araya getirerek çok özel haberlerin çok uygun fiyatlara alınmasına aracılık etmektedir. Abonelerimiz BSHA tarafından sunulan ücretsiz haberlerin yanında kendileri de bu bağımsız muhabirlerin haberlerini çok küçük ücretlerle satın alabileceklerdir.

ABONELERİMİZ KENDİ ÖZEL HABERLERİNİ SATABİLİR!

Abonelerimiz kendi ürettikleri özel haberleri de  BSHA içindeki kendilerine ait özel haber mağazasından diğer sitelere ve kuruluşlara satarak gelir elde edebileceklerdir.

BACKLINK SATIŞI

Ayrıca Abonelerimiz BSHA sistemi üzerinden Backlink satışı da yapabileceklerdir. Tanıtım haberi ve tanıtım yazısı vb gibi ürünlerin de satışını yapabileceklerdir. BSHA yüzlerce abonesi ve muhabiriyle ülkemizin yeni nesil habercilik anlayışına hizmet etmektedir.

OTOMATİK HABER ÇEKME

Haberlerinizi abonelere özel olarak oluşturulan kategori kategori şifreli xml feedler ile sitenize çekebilirsiniz. Bu xml sistemlerini kendi yazılımınıza uygun etkin kullanmak için web tasarımcınızla görüşmelisiniz.

Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayınız