Sertab Müzikali PSM Turkcell Sahnesi’nde

Ünlü şarkıcı Sertab Erener ‘Sertab’ın Müzikali Klasikleri’yle Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarına coşkulu saatler yaşatacak. Sertab Erener’in dört yıl önce hayal edip gerçekleştirmek için yola çıktığı bu müzikal, şiiri, müziği ve koreografiyi birleştirerek, sadece Sertab Erener’in şarkılarını değil; büyüyen Sertab’ın ruhunun ve sesinin başkalaşımlarını ve hepimizin nasıl da benzeştiğini önümüze seriyor. Sertab Erener’in “120 Dakika, Konser, …

Haberin Devamını Oku..Sertab Müzikali PSM Turkcell Sahnesi’nde

Haluk Levent’ten Berfin Açıklaması

Ünlü şarkıcı Haluk Levent geçtiğimiz aylarda yüzüne asit atılan Berfin için paylaşımda bulundu. Paylaşımında “Berfin için ‘basit yaralama’ derseniz toplumu yaralarsınız. Elinde asit olan bir erkek bir genç kızın yüzüne planlayarak asit atıyorsa bu öldürmeye teşebbüstür. Belki ağır yaralama da diyebilirsiniz ama elinizi vicdanınıza koyun. Bu kızı yaşarken öldürmedik mi?” ifadelerine yer verdi.(BSHA)

Merve Özbey’den Konser Duyurusu

Başarılı şarkıcı Merve Özbey’in yaz konserleri tüm hızıyla sürüyor. Daha önce Bolu’da kalabalık bir konser veren Özbey bu kez de İstanbul’da konser vermeye hazırlanıyor. İnstagramdan yaptığı paylaşımlarla takipçilerini bilgilendiren Özbey, yarın yapacağı konserin duyurusunu paylaştı. Jolly Joker Vadi İstanbul’da konser vereceğini duyuran şarkıcı paylaştığı afişle konsere dair bütün bilgileri takipçilerine sundu. (Bsha- Magazin Servisi)

Çağla Şıkel’den Tbt Fotoğrafı

Manken Çağla Şıkel oğluyla olan fotoğrafını paylaştı. 2008-2015 yılları arasında şarkıcı Emre Altuğ’la evli kalmış olan ünlü manken oğulları Uzay’la çekilmiş oldukları fotoğrafı yayınladı. 2011 yılında çekilen ve oğlu Uzay’ın daha bebek yaşta olduğu fotoğrafa “8 yıl önce bugün” notunu düşen ünlü manken takipçilerini geçmişe götürdü. (BSHA-Magazin Servis)

Ceyda Düvenci’den ‘Gülümseyin’ Mesajı

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Gülben Ergen’in başlattığı “gülümseyin” mesajına oyuncu Ceyda Düvenci de katıldı. Düvenci instagramdan yaptığı paylaşımın altına “Gün güzel başlayıp güzel bittiyse…Her şey çok güzel demektir… Gülümse” notunu yazdı. Geçen gün ise Gülben Ergen yaptığı paylaşımın altına “gülümse” notunu düşmüştü. (BSHA-Magazin Servisi)

Deniz Seki’den Doğum Günü Paylaşımı

Şarkıcı Deniz Seki Makyöz Önder Tiryaki’nin doğum gününü kutladı. Uzun bir aradan sonra sahnelere dönen ve klip çalışmaları son hız devam eden Seki arkadaşımın doğum gününü es geçmedi. Seki, instagramdan yaptığı paylaşımın altına “Benim kıymetlim, yeteneklim, gönlü güzel, kendi güzel Önderim… İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun. Nice birlikte senelerimiz olsun.” açıklamasını yaparak Tiryaki’nin doğum …

Haberin Devamını Oku..Deniz Seki’den Doğum Günü Paylaşımı

Gülben Ergen’den “Gülün” Mesajı

Şarkıcı Gülben Ergen yaptığı paylaşımla mesaj verdi. Uzun zamandır oğullarıyla tatilde olan Ergen geçirdiği her güzel anı takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Müsaadenle adlı şarkıyla müzik sektörüne etkili bir giriş yapan Ergen tatilden paylaştığı fotoğrafın altına, “gülümse” notunu düştü. (BSHA- Magazin Servisi)  

Demet Akalın, Tektaş İle Kapak Açtı !

Şu sıralar popüler olan kapak açma akımına ünlü popçu Demet Akalın’da katıldı. Yurtdışında moda olan ülkemize de bomba gibi düşen bu akıma Demet Akalın milyonluk tektaşıyla birlikte katıldı. Yoğun konser programı kapsamında oradan oraya koşuşturan ünlü popçu sabah saatlerinde attığı videoyla modaya nokta koydu. A Akalın’ın tektaşıyla kapak açtığı videonun altına ünlü arkadaşlarından yorum yağdı. …

Haberin Devamını Oku..Demet Akalın, Tektaş İle Kapak Açtı !

Petek Dinçöz’den Aşk Dolu Paylaşım

Bugün evliliklerinin 5. yıldönümünü kutlayan şarkıcı Petek Dinçöz, eşiyle olan düğün fotoğrafını paylaştı. Dinçöz, instagram hesabına koyduğu fotoğrafla mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Serkan Kodaloğlun’dan İrfan adında bir oğlu olan Dinçöz yaptığı paylaşımın altına, “Aşkım, ruhum ne çabuk 5. yılımıza girdik. Nice yıllara evladımızla birlikte. Seni çok seviyoruz.” yazdı. (BSHA- Magazin Servisi)