Ece Seçkin’den Yılbaşı Pozu

Sanatçılar ve ünlüler yılbaşı hazırlıkları yaparken Şarkıcı Ece Seçkin’den yılbaşı ağacı önünde poz geldi. Pembe saça geri dönen şarkıcı Ece Seçkin yılbaşı kutlamalarına şimdiden başladığını belirten pozlar verdi. Evine yılbaşı ağacı alan Seçkin, köpeği ve ağacının süsleriyle samimi pozlar verip, sevenleriyle paylaştı. (BSHA)

Çağla Şıkel’den Doğum Günü Mesajı

Şarkıcı Alişan’ın evinde düzenlenen sürpriz doğum gününe ünlüler akın etti. Partide bulunan manken Çağla Şıkel yakın arkadaşının doğum gününü instagram paylaştığı fotoğrafla kutladı. Şıkel, paylaştığı fotoğrafın altına “Bilmem ki kaç sene oldu. Bildiğim varsa eskimeyeceğin.” notunu düştü. (BSHA)

Bakan Geylan: “Memleket Sevdasını Ekmek Kavgasının Önüne Koyduk”

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Türk Eğitim-Sen’in 27’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle yaptığı konuşmada, “Türk Eğitim-Sen, memleket sevdasını ekmek kavgasının önüne koymuş bir sendikadır” dedi. Türk Eğitim-Sen’in kuruluşunun 27’inci yılını büyük bir mutluluk ve şerefle kutladıklarını ifade eden Geylan, “Türk Eğitim-Sen, memleket sevdasını ekmek kavgasının önüne koymuş bir sendikadır. Bu noktada duruşu, ilkeleri, icraatları …

Haberin Devamını Oku..Bakan Geylan: “Memleket Sevdasını Ekmek Kavgasının Önüne Koyduk”