“Bugün Günlerden Stüdyo”

Şarkıcı Gülben Ergen hayvan haklarını hatırlatan bir paylaşım yaptı. Sezen Aksu stüdyosundan çekilen fotoğrafları paylaşan Ergen, “Bugün günlerden stüdyo. Neşe, enerji, coşku hepsi bizimle Sezen Aksu çatısı altında olunca @studiolonca #Siri ve #Jorik ile kendimizden geçtik tabii. İyi #müzik haklarımızı #hayvan a #can muamelesi yapılması gerektiği haklarını hatırlatır hayırlı haftalar dileriz”  dedi.(BSHA)

Ceyda Düvenci’den ‘Gülümseyin’ Mesajı

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Gülben Ergen’in başlattığı “gülümseyin” mesajına oyuncu Ceyda Düvenci de katıldı. Düvenci instagramdan yaptığı paylaşımın altına “Gün güzel başlayıp güzel bittiyse…Her şey çok güzel demektir… Gülümse” notunu yazdı. Geçen gün ise Gülben Ergen yaptığı paylaşımın altına “gülümse” notunu düşmüştü. (BSHA-Magazin Servisi)

Gülben Ergen’den “Gülün” Mesajı

Şarkıcı Gülben Ergen yaptığı paylaşımla mesaj verdi. Uzun zamandır oğullarıyla tatilde olan Ergen geçirdiği her güzel anı takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Müsaadenle adlı şarkıyla müzik sektörüne etkili bir giriş yapan Ergen tatilden paylaştığı fotoğrafın altına, “gülümse” notunu düştü. (BSHA- Magazin Servisi)  

Gülben Ergen’in Oğullarından Sevgi Dolu Kucaklaşma

Şarkıcı Gülben Ergen oğullarının kucaklaşma fotoğrafını paylaştı. Büyük oğlunu yaz okuluna gönderen şarkıcı oğullarının vedalaşma anını kameraya aldı. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, “Sarılmak sevginin en saf, en asil, en ihtişamlı gücü. Bizim olmazsa olmazımız. Sevginin zırhına bürünüyoruz biz sarılarak. Bu fotoğraf ağabeyi yaz okuluna uğurlama anı.” açıklamasını yaptı. (BSHA Magazin Servisi)