Haber Ajansı

Türkiye’nin Yeni Nesil Haber Ajansı BSHA…

Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Haberin Yeni Dünyası sloganıyla sizlerle. Muhabirleri ve medya kuruluşlarını bir araya getiren yeni modeli ve basın emekçilerine verdiği desteklerle eşi benzeri olmayan bir modeli size sunuyor.

BSHA’ya üyelik ücretsizdir. Bu nedenle hemen kaydolup haberlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

BSHA’ya  Abone Olmak İçin Tıklayınız.

BSHA sıradışı bir haber ajansı olarak karşımıza çıkmaktadır. BSHA aboneleri haberleri ücretsiz kullanabilirken özel haberlerini satışa sunabilmektedir. Özellikle Sağlık Haberleri, Teknoloji Haberleri, Eğitim Haberleri, Kültür ve Sanat Haberleri, Spor Haberleri gibi kategorilerde haberlerin yer aldığı BSHA’da öncelikli hedefi Anadolu basınına destek vermek ve onların çeşitli sorunlarına destek olabilmek.

Haber Ajansı Üyeliği

Haber ajansımıza üye olmak için üye formlarını doldurabilirsiniz. Editörlerimiz üyelik işlemini gerçekleştireceklerdir. BSHA ile abone olmak çok kolay ve masrafsız. BSHA’da gereksiz prosedürler ve detaylar bulunmaz. Amacımız habercilik yapmak isteyen herkesin sitesinin ve kurumunun sürdürülebilir olması ve bu sitelerin başarılı olmasıdır.

Haber Ajansı Abonelik Ücretleri 2019

BSHA Abonelik Ücreti en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. BSHA ajansına abonelik tamamen ÜCRETSİZDİR.  Hemen abone olup hemen haberlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 2019 yılı içerisinde sizin için habercilik yapan BSHA ve muhabirleriyle tanışmak ve haberlerine ulaşmak için;

Şimdi Hemen Buradan Abone Olabilirsiniz.

Haber Ajansı

NEDEN BSHA Abone Olmalıyım?

Bugün haberleri merkezi bir şekilde haberlerin ve görüntülerinin verildiği bir anlayıştan daha sosyal ve daha dinamik hale getiren bir ajansı haya ederek yola çıktık. İnternetin sağladığı imkanları değerlendirmek ve teknolojinin desteğiyle Türkiye’nin heryerinden muhabirlerle birlikte yeni bir haber pazaryeri dizayn ettik.

Geleneksel gazetecilik anlayışımızı yeni medya ile harmanladık ve odağımıza haberi ve muhabirleri aldık. Muhabirlerin ve habercilerin daha çok kazandığı sosyal bir platform olmayı amaçladık.

Unutmamak gerekirki bir haberi değerli kılan en önemli unsur etkileşim almasıdır. Günümüzde kullanıcılar artık istedikleri bilgiye özgür bir şekilde ulaşabilmektedir. Bizim amacımız daha anlamlı ve kaliteli bir hizmetle size bu unsurları sunmaktır. Bunu yaparken muhabirlerimize ve basın kuruluşlarımıza sürdürülebilir bir gelir sağlamak en önemli amacımız olacaktır.