Haber Ajansı Üyeliği

BSHA olarak Anadolu basınına destek olmak ve muhabirler için sürdürülebilir gelir sağlamak amacıyla ücretsiz haber ajansı üyeliği sunuyoruz. Ücretsiz Haber ajansı üyeliği içerisinde hem haber siteleri ve medya kuruluşları hem de bağımsız muhabirler için eşsiz fırsatlar bulunmaktadır.

Haber Siteleri İçin Haber Ajansı Üyeliği

Haber siteleri haberleri web sitelerinde yayınlayabilmek için ücretsiz olarak BSHA üyesi olabilirler. Üyelikleri ile istedikleri kategoriden haberleri istedikleri gibi web sitelerinde yayınlayabilirler. Ayrıca kendileri de ajansa haber girebilir, hatta ücretli haber satışı gerçekleştirebilirler.

BSHA olarak haber sitelerini haber üretmeye teşvik ediyoruz. Bu sayede hem habercilik hem de ekonomik açıdan sitelerimiz gelişmeye devam edeceklerdir.

Muhabirler İçin BSHA Üyeliği

Muhabirlerimiz de aynı şekilde ücretsiz şekilde Bilim ve Sağlık Haber Ajasına üye olabilirler. Muhabirler haberlerini hem ücretsiz hem de ücreti karşılığında yayınlayabilirler. Böylece hem haberleri yayabilirler hem de gelir elde edebilirler.

Muhabirler için sürekli gelir modelini oluşturmaya çalıştığımız bu sistemde muhabirler için başka bir çok proje de gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu çalışmalardan haber almak ve ajansımıza ücretsiz abone olmak için tıklayınız