Cem Yılmaz Bu Sezon Da Zorlu PSM’de

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, 7. sezon programından ilk detayları paylaşmaya başladı. Cem Yılmaz, CMYLMZ-Diamond Elite Platinum Plus ile yeni sezonda da Zorlu PSM’de olacak

Türkiye’nin kültür ve sanat hayatına renk katan Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), 7. sezonunda da bomba gibi bir program hazırladı. Eylül ayında başlayacak olan programda yer alan etkinliklerden bazıları açıklandı. Diamond Elite Platinum Plus ile Cem Yılmaz, Alice Müzikali, çağdaş dans gösterisi Sutra gibi çok değerli gösterileri izleyici ile buluşturacak olan PSM’de “Her müziğin caz festivali” temasıyla her yıl büyüyen PSM Caz Festivali de yine PSM programında yer alacak.
DETAYLAR YAKINDA
Dünya’nın dört bir yanında beş binin üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz da, CMYLMZ- Diamond Elite Platinum Plus ile yeni sezonda Zorlu PSM seyircisiyle buluşacak. Sevilen komedyenin çok uzun bir aradan sonra ilk kez geçtiğimiz 2019’un Mart ayında sahnelediği ve biletleri saatler içinde tükenen gösterisi sezon boyunca Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak. Program detaylı yakında belli olacak. (BSHA)